VIP SLUŽBY

“Komplexní profesionální výživový a tréninkový plán, ve kterém vám souhra tréninkových metod a vhodně zvoleného jídelníčku pomůže dosáhnout Vašich cílů.”
img

V rámci VIP služeb obdrží klient, po zpracování doručených dat, přístup do našeho webového rozhraní, které obsahuje již vypracovaný individuální tréninkový plán do posilovny a jídelníček od našich specialistů. Tréninkový plán do posilovny je sestaven dle cílů a aktuální tréninkové úrovně jedince. Aktuální stav klienta ovlivňuje vybrané cviky, počet sérií, opakování a zvolený tréninkový model. Tréninkový plán mimo výčtu cviků a počtu sérií a opakování také obsahuje detailní popisky cviků a tréninková videa přímo z posilovny, na kterých je natočené správné technické provedení cviků a nejčastější chyby, takže mohou sloužit jako návod na cvičení. Poskytujeme online tréninkový plán, neposkytujeme online trénink. Stejně tak to je s jídelníčkem, poskytujeme výživový plán, který obsahuje vybraná jídla, jejich výživové hodnoty a receptury na přípravu, který je sestavován na základě denního výdeje klienta a jeho stanovených cílů. Každý klient pro sestavení obdrží zároveň individuální e-mail vztahující se k tréninkovému plánu a jídelníčku. Zdarma navíc mají klienti přístup v rámci našeho rozhraní k tréninkovému deníku, osobnímu deníku, poradenství k suplementaci a funkci nákupní seznam .

Mujtreneronline.cz byl vytvořen tak, aby fungoval i na mobilních telefonech, takže své tréninkové plány, jídelníčky i další funkce můžete užívat přímo v posilovně, kuchyni nebo třeba obchodě při nákupu potravin. Doba trvání členství se počítá až od aktivace členství, nikoliv od zaslání registrace.

VÝHODY

INDIVIDUÁLNÍ JÍDELNÍČEK OD VÝŽIVOVÉHO PORADCE
INSTRUKTÁŽNÍ VIDEA CVIKŮ
PROPOJENOST JÍDEL S RECEPTURAMI
PROFESIONÁLNÍ INTERAKTIVNÍ TRÉNINKOVÝ PLÁN
AUTOMATICKÁ TVORBA NÁKUPNÍHO SEZNAMU DLE JÍDELNÍČKU
KOMPATIBILITA S MOBILNÍMI ZAŘÍZENÍMI INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ K SUPLEMENTACI

MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ

1590,- Kč/měsíc

zakoupit nyní
3 MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ

1390,- Kč/měsíc

zakoupit nyní
PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ

1290,- Kč/měsíc

zakoupit nyní

TRÉNINKOVÉ SLUŽBY

“Komplexní profesionální výživový a tréninkový plán, ve kterém vám souhra tréninkových metod a vhodně zvoleného jídelníčku pomůže dosáhnout Vašich cílů.”
img

V rámci tréninkových služeb obdrží klient, po zpracování doručených dat, přístup do našeho webového rozhraní, které obsahuje již vypracovaný individuální tréninkový plán do posilovny od našich trenérů. Tréninkový plán do posilovny je sestaven dle cílů a aktuální tréninkové úrovně jedince. Aktuální stav klienta ovlivňuje vybrané cviky, počet sérií, opakování a zvolený tréninkový model. Tréninkový plán mimo výčtu cviků a počtu sérií a opakování také obsahuje detailní popisky cviků a tréninková videa přímo z posilovny, na kterých je natočené správné technické provedení cviků a nejčastější chyby, takže mohou sloužit jako návod na cvičení. Poskytujeme online tréninkový plán, neposkytujeme online trénink. Každý klient pro sestavení obdrží zároveň individuální e-mail vztahující se k tréninkovému plánu a typu cvičení. Zdarma navíc mají klienti přístup v rámci našeho rozhraní k tréninkovému deníku a osobnímu deníku

Mujtreneronline.cz byl vytvořen tak, aby fungoval i na mobilních telefonech, takže své tréninkové plány, jídelníčky i další funkce můžete užívat přímo v posilovně, kuchyni nebo třeba obchodě při nákupu potravin. Doba trvání členství se počítá až od aktivace členství,
nikoliv od zaslání registrace.

VÝHODY

PROFESIONÁLNÍ INTERAKTIVNÍ TRÉNINKOVÝ PLÁN
INSTRUKTÁŽNÍ VIDEA CVIKŮ
KOMPATIBILITA S MOBILNÍMI ZAŘÍZENÍMI
CENA

VÝŽIVOVÉ SLUŽBY

"Kvalitně sestavený jídelníček na míru je základem každé proměny. Naši výživoví poradci sestavují jídelníčky tak, aby odvídali Vašim stanoveným cílům, jídlo bylo zdravé a zároveň chutné.”
img

V rámci výživových služeb obdrží klient, po zpracování doručených dat, přístup do našeho webového rozhraní, které obsahuje již vypracovaný individuální jídelníček od našich výživových poradců. Výživový plán obsahuje vybraná jídla, jejich výživové hodnoty a receptury na přípravu. Jídelníček je sestavován na základě denního výdeje klienta a jeho stanovených cílů. Každý klient pro sestavení obdrží zároveň individuální e-mail vztahující se k jídelníčku. Zdarma navíc mají klienti přístup v rámci našeho rozhraní k osobnímu deníku a funkci nákupní seznam . mujtreneronline.cz byl vytvořen tak, aby fungoval i na mobilních telefonech, takže své tréninkové plány, jídelníčky i další funkce můžete užívat přímo v posilovně, kuchyni nebo třeba obchodě při nákupu potravin. doba trvání členství se počítá až od aktivace členství, nikoliv od zaslání registrace.

možnost navíc SACHARIDOVÉ VLNY
VÝHODY

KVALITNÍ INDIVIDUÁLNÍ JÍDELNÍČEK OD VÝŽIVOVÉHO PORADCE
PROPOJENOST JÍDEL S RECEPTURAMI
AUTOMATICKÁ TVORBA NÁKUPNÍHO SEZNAMU DLE JÍDLENÍČKU
CENA

MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ

995,- Kč/měsíc

zakoupit nyní
3 MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ

895,- Kč/měsíc

zakoupit nyní
PŮLROČNÍ ČLENSTVÍ

795,- Kč/měsíc

zakoupit nyní

SACHARIDOVÉ VLNY

img

Podstatou sacharidových vln je redukce přebytečného tuku a zároveň zachování co největšího podílu svalové hmoty. Jedná se o náročný program cyklování daného množství sacharidů v jednotlivé dny, a právě podle toho se i odvíjí Vaše tréninkové dny. Na rozdíl od některých obyčejných redukčních jídelníčků, kdy člověk nejí takřka nic a jeho celodenní příjem se skládá jen ze zeleninových salátů, se při správném provedení a vypočítání sacharidových vln nedostaví JOJO efekt. Při správném aplikování nedochází ani ke zpomalení metabolismu, jež si můžete přivodit právě nesprávným provedením sacharidových vln, či právě držením drastických salátových diet.

Sacharidové vlny slouží spíše k vyšperkování postavy a doladění formy. Správné sestavení jídelníčku, který využívá sacharidových vln, je mnohem náročnější, než sestavení obyčejného redukčního či objemového jídelníčku, a i proto je cena vyšší.

Jakým způsobem funguje mujtreneronline.cz?

Mujtreneronline.cz nabízí služby poradců pro výživu, instruktorů fitness a kulturistiky online. V dnešní době, kdy je internet na rozmachu, nám dává nové možnosti z hlediska poskytování služeb. Spolu s profesionály z oblasti fitness a výživy jsme vyvinuli speciální webové rozhraní mujtreneronline.cz. Naši klienti vyplní registrační formulář, který se obsahově shoduje se vstupní dotazníkem při tvorbě plánů i mimo online prostor. Dále zašlou fotografie své aktuální formy. Na tomto základě již určený specialista zašle doplňující dotazy, které se odvíjí od cílů konkrétního klienta a vybraných služeb. Na základě těchto údajů jsou naši specialisté schopni vytvořit tréninkový plán i jídelníček na míru. Mujtreneronline.cz byl vytvořen tak, aby fungoval i na mobilních telefonech, takže své tréninkové plány, jídelníčky i další funkce můžete užívat přímo v posilovně, kuchyni nebo třeba obchodě při nákupu potravin.

Kdo vytváří jídelníčky a tréninkové plány?

Jídelníčky vytváří poradce pro výživu splňující nároky akreditovaného programu MŠMT. Tréninkové plány vytváří instruktor fitness, případně instruktor kulturistiky splňující nároky akreditovaného programu MŠMT a Svazu kulturistiky a fitness ČR.

Jsou tyto plány skutečně na míru?

Tréninkový plán se odvíjí od cílů klienta, aktuálního zdravotního stavu a současné formy. Jídelníček se počítá na základě denního příjmu, výdeje a stanovených cílů, na základě kterých se mění složení nutrientů ve stravě. Všechny tyto informace poskytuje klient pomocí našeho registračního formuláře a dále skrze individuální e-mailovou komunikaci se specialistou. Celé naše rozhraní bylo navrženo tak, aby odpovídalo a poskytovalo služby ve srovnatelné kvalitě, jako mimo online sektor v oblasti sestavování tréninkových a výživových plánů. Vývoj tohoto rozhraní trval více než devět měsíců a podílel se na něm tým devíti odborníků.

Co když klientovi nevyhovují položky v jídelníčku, nebo tréninkovém plánu?

Ačkoliv se snažíme pokud možno se co nejvíce klienta dotázat na věci ohledně jídelníčku a tréninkového plánu, může se stát, že klientova posilovna nebude mít dostupné například některé vybavení. V tom případě náš specialista konkrétní cvik po diskuzi s klientem nahradí jeho ekvivalentem dle dostupnosti vybavení v klientově posilovně. Stejně tak klientovi nemusí vyhovovat některá konkrétní příprava jídla, i tam je možné náš kontaktovat a specialista nahradí toto jídlo jeho ekvivalentem z hlediska zachování složení jídelníčku a stanoveného cíle.